G2RG2AXDC24BYOMI
Omron Electronics
Power Relay, Dpst, 24Vdc, 10A, Tht Rohs Compliant: Yes
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: G2RG2AXDC24BYOMI
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Omron Electronics
  • Part No:
    G2RG2AXDC24BYOMI
  • Alias/AKA:
    G2RG-2A-X-DC24
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    600
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock: 4
Ships today, if you order in Buy all 4 in-stock or the regular minimum order quantity of 5