G2R1EASIT130DC12BYOMI
Omron Electronics
General Purpose Relay - SPDT (1 Form C) - 12VDC 43.6mA Coil - 16A Contatct Rating - PC Pin - Through Hole.
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Description +