A6D2100BYOMZ
Omron Electronics
Dip Switch - SPST - 2 Position - Slide (Standard) Actuator - Flush, Recessed Actuator Level - 0.100" (2.54mm) Pitch - IP64 - P ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Dip Switch - SPST - 2 Position - Slide (Standard) Actuator - Flush, Recessed Actuator Level - 0.100" (2.54mm) Pitch - IP64 - PC Pin - Through Hole.