S8VKG12024400
Omron Automation
Power Supply,Pro, Single-phase, 120 W, 24VDC, 5A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: S8VKG12024400
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Omron Automation
  • Part No:
    S8VKG12024400
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V
  • Dimension:
    122 x 125 x 40 mm