- S8VKC48024
S8VKC48024
Omron Automation
Book type power supply - Lite - 480 W - 24VDC - 20A - DIN rail mounting
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: S8VKC48024
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Omron Automation
Part No:S8VKC48024
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536694040
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
DC Input Voltage:90 to 350 V
Family:S8VK-C
AC Input Voltage:85 to 264 V
Dimension:150 x 95 x 129.7 mm