S8JXP30024CD
Omron Automation
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 14A 300W 15-Pin
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: S8JXP30024CD
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Omron Automation
  • Part No:
    S8JXP30024CD
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    239.8(Max) + 9.1 x 77.6 x 117.4 mm