S8JXP15024C
Omron Automation
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 6.5A 150W 5-Pin
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: S8JXP15024C
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Omron Automation
  • Part No:
    S8JXP15024C
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V
  • DC Input Voltage:
    80 to 370 V
  • Dimension:
    171.5(Max) x 98(Max) x 42 mm