S8FSG30024C
Omron Automation
Power supply - 300 W - 100 to 240 VAC input - 24 VDC 14 A output
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: S8FSG30024C
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Omron Automation
  • Part No:
    S8FSG30024C
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Family:
    S8FS-G30024
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    187.6 x 41 x 102 mm