S8FSG10012CD
Omron Automation
Power supply - 100 W - 100 to 240 VAC input - 12 VDC - 8.5 A output - Din-rail mounting
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: S8FSG10012CD
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Omron Automation
  • Part No:
    S8FSG10012CD
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    167 x 39.2 + 5(Max) x 101.5 mm