R88MK75030CBS2
Omron Automation
Servo Motors AC Motor Motor Only Square 400VAC 2.4A 750W 50Hz/60Hz 3000r/min 2.39N.m 10Pole 1Shaft
Description +
Search Keywords: R88MK75030CBS2
  • Part No:
    R88MK75030CBS2
  • COO:
    CN
  • Dimension:
    100 x 213.5 x 153 mm
  • Gearbox Efficiency:
    N/R
  • Family:
    R88M-K
  • Body Diameter:
    N/R
  • Feedback:
    Encoder
  • Construction:
    N/A
  • Body Length:
    87.5 mm