R88MGP40030SBS2
Omron Automation
Servo Motors AC Motor Motor Only Flat 100VAC 4.4A 400W 3000r/min 1.3N.m 1Shaft
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: R88MGP40030SBS2
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Omron Automation
  • Part No:
    R88MGP40030SBS2
  • Unit of Measure:
    1
  • Body Length:
    N/A
  • Commutation:
    N/A
  • Dimension:
    80 x 172 x 93 mm