R88MGP20030SBS2
Omron Automation
Servo Motors AC Motor Motor Only Flat 100VAC 2.5A 200W 3000r/min 0.64N.m 1Shaft
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: R88MGP20030SBS2
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Omron Automation
  • Part No:
    R88MGP20030SBS2
  • Unit of Measure:
    1
  • Construction:
    N/A
  • Gearbox Efficiency:
    N/R
  • Feedback:
    Encoder
  • Body Diameter:
    N/R
  • Dimension:
    80 x 157 x 93 mm