R88MG40030HS2
Omron Automation
Servo Motors AC Motor Square 230VAC 2.6A 400W 3000r/min 1.3N.m 1Shaft
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: R88MG40030HS2
사양 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 공급자:
    Omron Automation
  • 부품 번호:
    R88MG40030HS2
  • 측정 단위:
    Per Each
    Yes
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Gearbox Efficiency:
    N/R
  • Body Diameter:
    N/R
  • Family:
    R88M-G
  • Construction:
    N/A
  • Commutation:
    N/A
  • Feedback:
    Encoder
  • Body Length:
  • Configuration:
    Motor Only
  • Dimension:
    60 x 129 x 73 mm