R88M1M75030TS2
Omron Automation
Servo Motors AC Motor Square 200VAC 4.6A 750W 3000r/min 2.39N.m 1Shaft
Description +
Search Keywords: R88M1M75030TS2
  • Part No:
    R88M1M75030TS2
  • COO:
    PH
    1
  • Construction:
    N/A
  • Commutation:
    N/A
  • Gearbox Efficiency:
    N/R
  • Frame Size:
  • Family:
    R88M-1M
  • Feedback:
    Encoder
  • Dimension:
    80mm x 152.3mm x 103.2 mm
  • Body Length:
    117.3 mm