R88M1M75030TBS2
Omron Automation
Servo Motors AC Motor Square 200VAC 4.6A 750W 3000r/min 2.39N.m 1Shaft
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: R88M1M75030TBS2
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Omron Automation
  • Part No:
    R88M1M75030TBS2
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • COO:
    PH
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Frame Size:
    N/A
  • Configuration:
    Motor Only
  • Body Length:
    153 mm
  • Commutation:
    N/A
  • Dimension:
    80mm x 188mm x 103.2 mm