MY4INAC220240S
Omron Automation
Power Relay 220/240VAC 18.79KOhm 5A 4PDT(28x21.5x36)mm Socket
Description +
Search Keywords: MY4INAC220240S
  • Part No:
    MY4INAC220240S
  • AC Coil Voltage:
    220,240 V
  • Maximum Current Rating:
    5 A
  • Operating Temperature:
    -55 to 70 °C
  • Coil Resistance:
    18.79 KOhm