MKS2PIAC110
Omron Automation
Electromechanical Relay 110VAC 932Ohm 10A DPDT(34.5x34.5x53.3)mm Plug-In General Purpose Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +