K8AKPM2380480VAC
Omron Automation
Three phase voltage relay - Phase sequence phase loss relay – 3 phase - 3 wire mode - 5 A - 100 mm x 22.5 mm x 90 mm - 380 VAC ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Three phase voltage relay - Phase sequence phase loss relay – 3 phase - 3 wire mode - 5 A - 100 mm x 22.5 mm x 90 mm - 380 VAC to 480 VAC
Search Keywords: K8AKPM2380480VAC
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Omron Automation
  • Part No:
    K8AKPM2380480VAC
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Coil Voltage:
    380 V