G3RVST500DDC24
Omron Automation
Slimline SSR 6 mm - incl. socket - DC output MOSFET - 3 A - Push-in terminals - 24 VDC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +