- CRH-30330
CRH-30330
Okaya Electric
Cap RC Network 0.33uF 500VAC 20% 33 Ohm 30% 6W 2 70°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: CRH30330
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Okaya Electric
Part No:CRH-30330
Unit of Measure:Per Each
RoHS:No
HTS:8205595560
COO:JP
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Capacitance Tolerance:20 %
Lead Diameter:1.024 mm
Dimension:30mm x 20mm x 57 mm
Family:CRH
Capacitance Value:0.33 uF