TGHHV680RJE
Ohmite
Res Thick Film 680 Ohm 5% 120W ±250ppm/°C Epoxy SOT-227 Screw Terminal Bolt-On
Description +
Search Keywords: TGHHV680RJE
  • Part No:
    TGHHV680RJE
  • Power Rating:
    120 W
  • Resistance Value:
    680 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±250 ppm/°C