TA305PA270RJE
TA305PA270RJE
Ohmite
Stokta: 116
MİN SİPARİŞ: 150
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
TA305PA270RJ
Ohmite
Res Thick Film 270 Ohm 5% 5W ±50ppm/°C Glass RDL
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
Non-Uyumlu
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: TA305PA270RJ
şartname +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • satıcı:
  • Parça Numarası:
    TA305PA270RJ
  • Ölçü Birimi:
    Per Each
  • RoHS :
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Termination Style:
    Radial
  • Power Rating:
    5 W
  • Resistance Value:
    270 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    N/A
  • Packaging:
    N/A
  • Dimension:
    12.7 x 2.54 x 25.4 mm
  • Terminal Pitch:
    7.62 mm