OK11G5E-R52
Ohmite
Carbon Film Resistor - Axial - Through Hole - 1.1 ohm (+/-) 5% - 1/4W - 250V Max - (+/-) 350 ppm/°C - RoHS - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +