MOX200001105JE
Ohmite
Axial FIXED RESISTOR Mini-Mox 0.087Diax0.256L 2.20mmx6.50mm 0.25W 1/4W 11MOhm 100ppm/C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +