Search Keywords: VHT2200M35
  • Part No:
    VHT2200M35
  • Capacitance Value:
    2200 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Voltage:
    35 VDC