Search Keywords: VHT1000M63
  • Part No:
    VHT1000M63
  • Capacitance Value:
    1000 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Voltage:
    63 VDC