R04-3D30-24
NTE Electronics
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO-DM (( 63.3mm 63.75mm 57.9mm))
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +