- MSC125V324
MSC125V324
NTE Electronics
Cap Aluminum Lytic 324uF 110VAC/125VAC (36.53 X 111.25mm) Quick Connect 65°C
Description
Search Keywords: MSC125V324
Supplier:NTE Electronics
Part No:MSC125V324
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8532250055
1 -
Capacitance Value:324 uF
Dimension:111.25(Max) x 36.53(Max) mm
In Stock:
3
Ships today, if you order in
Buy all 3 in-stock or the regular minimum order quantity of 5