- MSC125V21
MSC125V21
NTE Electronics
Cap Aluminum Lytic 21uF 110VAC/125VAC (36.53 X 69.85mm) Quick Connect 65°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Search Keywords: MSC125V21
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:NTE Electronics
Part No:MSC125V21
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:85322200200
COO:US
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Lead Pitch For Radial:N/R
Capacitance Value:21 uF