Search Keywords: MLR683K630
  • Part No:
    MLR683K630
  • Voltage:
    630,250 VDC|VAC
  • Capacitance Value:
    0.068 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Lead Pitch For Radial:
    15 mm
In Stock: 8
Can Ship immediately Buy all 8 in-stock or the regular minimum order quantity of 25