Search Keywords: MLR274K630
  • Part No:
    MLR274K630
  • Voltage:
    630,250 VDC|VAC
  • Capacitance Value:
    0.27 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Lead Pitch For Radial:
    20 mm
In Stock: 3
Can Ship immediately Buy all 3 in-stock or the regular minimum order quantity of 25