Search Keywords: MLR274K50
  • Part No:
    MLR274K50
  • Voltage:
    50,35 VDC|VAC
  • Capacitance Value:
    0.27 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Lead Pitch For Radial:
    10 mm
In Stock: 2
Can Ship immediately Buy all 2 in-stock or the regular minimum order quantity of 25