Search Keywords: MLR205K630
  • Part No:
    MLR205K630
  • Voltage:
    630,250 VDC|VAC
  • Capacitance Value:
    2 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Lead Pitch For Radial:
    41 mm
In Stock: 4
Can Ship immediately Buy all 4 in-stock or the regular minimum order quantity of 5