- 08025SA-12M-EA-D0
08025SA-12M-EA-D0
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 12VDC - Square 80mm L x 80mm H - Ball Bearing - 36.0 CFM (1.01m³/min) - 26.0dB - 1.08 W - 2700 RPM - 2 Wire Le ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Tubeaxial Fan - 12VDC - Square 80mm L x 80mm H - Ball Bearing - 36.0 CFM (1.01m³/min) - 26.0dB - 1.08 W - 2700 RPM - 2 Wire Leads.