- 06015KA-24N-AL-00
06015KA-24N-AL-00
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 24VDC - Square 60mm L x 60mm H - Ball Bearing - 18.3 CFM (0.512m³/min) - 34.0dB - 2.4 W - 4600 RPM - 3 Termina ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Tubeaxial Fan - 24VDC - Square 60mm L x 60mm H - Ball Bearing - 18.3 CFM (0.512m³/min) - 34.0dB - 2.4 W - 4600 RPM - 3 Terminals.