- 04028DA-12T-AK-HAQ
04028DA-12T-AK-HAQ
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 12VDC - Square 40mm L x 40mm H - Ball Bearing - 36.0 CFM (1.01m³/min) - 66.5dB - 18.6 W - 26500 RPM - 4 Wire L ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Tubeaxial Fan - 12VDC - Square 40mm L x 40mm H - Ball Bearing - 36.0 CFM (1.01m³/min) - 66.5dB - 18.6 W - 26500 RPM - 4 Wire Leads.