- 04010SS-24N-AT-00
04010SS-24N-AT-00
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 24VDC - Square 40mm L x 40mm H - Sleeve - 6.7 CFM (0.188m³/min) - 29.0dB - 1.1 W - 7500 RPM - 3 Wire Leads.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description