PMAS75S24
MTM Power
AC/DC Power Supply - 75W - 24VDC -Input 100-240 VAC - PCB Mount - cUL/UL certified
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: PMAS75S24
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MTM Power
  • Part No:
    PMAS75S24
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    140 x 85 x 35 mm