PMAS10S05
MTM Power
AC/DC Power Supply - 10W - 5VDC -Input 100-240 VAC - PCB Mount - cUL/UL certified
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: PMAS10S05
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    MTM Power
  • Part No:
    PMAS10S05
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    52 x 36.5 x 24 mm