PCMD40036S12W
MTM Power
DC/DC Converter - 400W - 12VDC - Input 36VDC - Chassis Mount - Galvanically Seperated - Transient and Short Circuit Protected
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +