HMG1524S12
MTM Power
DC/DC Converter - DIN Rail - 15W - 12VDC - Input 20-72 VDC - Isolation 3.3kV
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +