MDP100-24AL-1C
Micron Industries
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 3.8A 91.2W
Description +
Search Keywords: MDP10024AL1C
  • Supplier:
    Micron Industries
  • Part No:
    MDP100-24AL-1C
    1
  • Dimension:
    114 x 54 x 90 mm
  • Family:
    MDP100
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V