MDP100-12A-1C
Micron Industries
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 8.4A 100.8W
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: MDP10012A1C
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Micron Industries
  • Part No:
    MDP100-12A-1C
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Family:
    MDP100
  • Dimension:
    114 x 54 x 90 mm
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V