- MD480-24-3C
MD480-24-3C
Micron Industries
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 20A 480W
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: MD480243C
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Micron Industries
Part No:MD480-24-3C
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Dimension:150 x 118.8 x 124 mm
AC Input Voltage:340 to 575 V