- VCC1-B3C-22M5792000
VCC1-B3C-22M5792000
Microchip Technology
Oscillator XO 22.5792MHz A±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Description
Search Keywords: VCC1B3C22M5792000
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Microchip Technology
Part No:VCC1-B3C-22M5792000
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8541600060
COO:CN
ECCN:EAR99
Reel Pack:
100 -
Type:Crystal Oscillator12732
Load Capacitance:15 pF
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Maximum Symmetry:55 %
Standard Frequency:22.5792 MHz
Frequency Stability:±100 ppm