- SMDB24C/TR7
SMDB24C/TR7
Microchip Technology
TVS Diode - Bi-Dir - 4 Channels - 24V Reverse Standoff (Typ) - 26.7V Breakdown (Min) - 43V Clamping (Max) @ Ipp - 5A (8/20µs) ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Description
TVS Diode - Bi-Dir - 4 Channels - 24V Reverse Standoff (Typ) - 26.7V Breakdown (Min) - 43V Clamping (Max) @ Ipp - 5A (8/20µs) - 500W - 8-SO.