PIC24FJ64GL302-E/SS
Microchip Technology
Microcontroller - Automotive, AEC-Q100, PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 21 I/O - 64KB (64K x 8) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V ...
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
tanım +
Microcontroller - Automotive, AEC-Q100, PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 21 I/O - 64KB (64K x 8) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 28-SSOP.