PIC24FJ64GB002T-I/SO
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 19 I/O - 64KB (22K x 24) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 28-SOIC - T&R.
RoHS Compliant
REEL Packaging
Description +