PIC24FJ64GA202T-I/MM
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 21 I/O - 64KB (64K x 8) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 28-QFN-S (6x6) - T&R ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Description +