PIC24FJ128GA705-I/PT
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 40 I/O - 128KB (43K x 24) FLASH - 16K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 48-TQFP (7x7).
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Description +